Plantion is een bruisende marktplaats voor bloemisten, hoveniers en detaillisten! Dagelijks in de vroege ochtend kopen bloemisten op de klokveiling verse, heerlijk geurende producten voor hun winkels. Door middel van persoonlijk contact koppelt de afdeling bemiddeling kopers en kwekers aan elkaar. Hoveniers komen naar het groencentrum voor een uniek assortiment bomen en struiken. En detaillisten halen prachtige bloemen, planten en accessoires in het groothandelscentrum. Veel producten zijn tevens via de Plantion Digitale Marktplaats verkrijgbaar. Plantion is erg compleet, zeer professioneel maar ook gemoedelijk en overzichtelijk. Onze dienstverlening is klantgericht, de benadering hartelijk. Kwekers en kopers zijn bij ons geen nummer maar hebben een naam. Dat is hoe wij graag werken, u hopelijk ook? U vindt Plantion in Ede langs de A30 aan de A12, mooi centraal gelegen en gemakkelijk te vinden. Kom gerust langs!
View Top Employees from Bloemenveiling PlantionWebsite | http://www.plantion.nl |
Revenue | $12.4 million |
Employees | 97 (69 on RocketReach) |
Address | Wellensiekstraat 4, Ede, Gelderland 6718XZ, NL |
Phone | +31 318 661 700 |
Fax | +44 318661701 |
Technologies |
JavaScript,
HTML,
PHP
+25 more
(view full list)
Industry | Wholesale, Manufacturing General, Manufacturing |
Web Rank | 11 Million |
Keywords | Bellenstein Klok, Zeeuwse Mentaliteit |
SIC | SIC Code 67 Companies, SIC Code 673 Companies |
NAICS | NAICS Code 523991 Companies, NAICS Code 52399 Companies, NAICS Code 52 Companies, NAICS Code 5239 Companies, NAICS Code 523 Companies |
Looking for a particular Bloemenveiling Plantion employee's phone or email?
The Bloemenveiling Plantion annual revenue was $12.4 million in 2024.
69 people are employed at Bloemenveiling Plantion.
Bloemenveiling Plantion is based in Ede, Gelderland.
The NAICS codes for Bloemenveiling Plantion are [523991, 52399, 52, 5239, 523].
The SIC codes for Bloemenveiling Plantion are [67, 673].