Het verschil tussen een doordacht brochure ontwerp en eentje dat onder tijdsdruk in elkaar is gefranseld door een drukker betekent vaak: veel reacties na een beurs óf geen reacties na een beurs. Verschillende stijlen, kleuren, smaken, culturen en doelgroepen maken de maatschappij een boeiend geheel. Het is telkens weer een nieuwe uitdaging om binnen de door de klant opgestelde eisen- en wensenpakket een boeiend ontwerp te maken. Soms lukt dat. Dan is het net een maatpak: het past en het zit lekker..
View Top Employees from AsterDesign.nlWebsite | http://www.asterdesign.nl |
Revenue | $1 million |
Employees | 1 (0 on RocketReach) |
Address | 9 Spoorsingel, Delft 2613BD, NL |
Technologies |
JavaScript,
HTML,
Twitter
+2 more
(view full list)
Industry | Graphic Design, Education General, Education |
SIC | SIC Code 821 Companies, SIC Code 82 Companies |
NAICS | NAICS Code 6111 Companies, NAICS Code 61 Companies, NAICS Code 611110 Companies, NAICS Code 611 Companies, NAICS Code 61111 Companies |
Looking for a particular AsterDesign.nl employee's phone or email?
The AsterDesign.nl annual revenue was $1 million in 2024.
The NAICS codes for AsterDesign.nl are [6111, 61, 611110, 611, 61111].
The SIC codes for AsterDesign.nl are [821, 82].